На скільки виростуть зарплати в Поліщука і його заступників

Заступники Поліщука зможуть щомісячно отримуватимуть зарплату розміром більше 20 тисяч гривень.

Новообраним заступникам міського голови встановили щомісячні надбавки за високі досягнення у праці. Про це йшлось 26 квітня під час засідання Луцькради.

В.о. начальника відділу кадрової роботи та нагород Ірина Богдан сказала, що проектом рішення пропонується установити першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Григорію Недопаду, заступникам Олександру Рачкову та Петрочуку Костянтину щомісячну надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 70 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.

Умови оплати праці Григорія Недопада застосовуються з 10 квітня 2017 року, Рачкова – з 6 квітня, Петрочука – з 13 квітня.

Депутати попросили назвати щомісячний розмір зарплат заступників. Ірина Богдан сказала, що Григорій Недопад із врахуванням максимальної премії 250 % та всіх інших надбавок отримуватиме 23 210 гривень, Олександр Рачков - 24 079 гривень, а Костянтин Петрочук - 21 810 гривень.

Депутати також прийняли рішення "Про умови оплати праці секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови", згідно з яким максимальний розмір зарплати Ігоря Поліщука – 21 890 гривень

У зв'язку з тим, що Григорій Пустовіт ще не призначений на посаду, цього місяця він не отримає нічого. Як пояснив сам Григорій Пустовіт, його призначення затягнулось через те, що є проблеми зі звільненням його з посади директора ТОВ "Євроорганік Волинь".

Депутати підтримали проекти рішень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.04.2017 18:35
Переглядів1283
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг