Польський консул зі Львова таки працюватиме в Луцьку, – депутат

Генеральним консулом Польщі у Луцьку все ж таки став Вєслав Мазур.

Про це повідомив на своїй сторінці депутат Луцької міської ради Павло Данильчук.

"...вчора відверто нищиться пам'ятний знак УПА в Грушовичах, а паралельно генеральним консулом Польщі у Луцьку все ж таки стає Вєслав Мазур, попри чітку позицію Луцької міської ради, яка раніше прийняла звернення до МЗС щодо непогодження його призначення за антиукраїнські висловлювання. Але, як бачимо, гідність нам потрібно ще в собі виховували! Лише Український інститут національної пам'яті офіційно зреагував від української влади", – написав у Facebook депутат.

На офіційномй сайті Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку інформація підтверджена, однак конкретної дати призначення нового генконсула немає.

Вєслав Мазур

Нагадаємо: на комісії польського Сейму у справах еміграції та зв'язків з поляками за кордоном 21 вересня Вєслав Мазур назвав Бандеру бандитом і сказав, що українці мало обізнані з історією.

Міністерство закордонних справ України провело "виховну бесіду" з генконсулом Польщі у Львові та ймовірним консулом Польщі в Луцьку Вєславом Мазуром щодо його висловлювання про Степана Бандеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ТАКА ЛЮДИНА НЕ МОЖЕ БУТИ ГЕНКОНСУЛОМ", – ГУЗЬ ПРО ВЄСЛАВА МАЗУРА

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.04.2017 13:16
Переглядів763
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-01-2018 19-01-2018 18-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг