"Земля – не товар", – Тягнибок у Луцьку озвучив позицію щодо мораторію

Земля – це не товар, а власність держави і громади, – українські націоналісти підтримують продовження мораторію на продаж сілськогосподарських земель.

Про це заявив очільник Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок у ефірі програми "Протилежний Погляд LIVE" 28 квітня.

З його слів, "Свобода" ще у 2012 році двічі ініціювала проведення референдуму щодо продажу сільськогосподарських земель, однак ЦВК і суди не давали цього зробити.

"Після того, як "Свобода" озвучила свою позицію щодо продажу землі, наші опоненти, особливо з влади, почали нас звинувачувати в якомусь ліватстві, мовляв, що це комуністи придумали тощо. Я хочу заперечити ці речі. По-перше, в нас в Україні є 71 % земель сільськогосподарського призначення, серед них 68 % – розпайовані землі колгоспів. Колишні колгоспники стали власниками тих паїв. Ми не говоримо про них. Ми говормио про те, що в Україні повинен бути створений державний земельний банк, який матиме право скуповувати ті паї, якщо люди захочуть їх продавати. Тобто не можна продавати іноземцям, особам без громадянства, а тільки банку. Ще 4 % землі – це присадибні ділянки. Українці можуть мати право приватної власності на землю під об'єктами нерухомості, а 26 % із 71 % – землі сільськогосподарського призначення, про які і йдеться. Вони повинні залишатися у власності громади, держави, вони можуть здаватися в довгострокову оренду з правом родинної спадщини. Кому даватися? Фермерам, людям, які мають відповідну сільськогосподарську освіту, які будуть працювати на тій землі", – зазначив Тягнибок.

Також він заперечив, що припинити мораторій на продаж земель вимагає Європа.

"Це є повна брехня. Купа країн в Європі і світі мають великий відсоток державної власності на землю", – заявив він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.04.2017 21:00
Переглядів1127
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:11
30.04.2017
Лучанка
Тупість тягнибока вражає
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг