Лучан кличуть на День кар'єри

На теренах більше 10 областей України у 2017 році буде реалізовано масштабний проект "День кар'єри "PROFIT DAY".

Захід підтриманий Міністерством молоді та спорту України, організатором є Всеукраїнська молодіжна організація "Молодіжний центр працевлаштування", – пвідомляє прес-служба Луцької міської ради.

У місті Луцьку такий захід пройде вже втретє, координатором проведення виступають громадська організація "Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив"та Волинський обласний молодіжний центр праці. Партнерами проведення заходу також є відділ у справах сімї та молоді, Молодіжний центр Волині, Волинський обласний та Луцький міський центри зайнятості та громадська організація "Перспективи Волині".

Молодіжне безробіття – одна з найгостріших проблем, а організація подібних заходів якраз має на меті впровадження ефективного механізму налагодження діалогу між роботодавцями та безробітною молоддю через проведення галузевих ярмарок вакансій.

Цей проект передбачає цикл заходів, які поєднують у собі ярмарку вакансій, тренінги від провідних роботодавців та професіоналів та виставку регіональних компаній. Метою проекту є впровадження ефективного механізму налагодження діалогу між роботодавцями та безробітною молоддю через проведення галузевих ярмарок вакансій.

Молоді люди (учні 11 класів, студенти останніх курсів коледжів та університетів, безробітні) матимуть змогу пройти співбесіду на місці, заповнити та залишити своє резюме, домовитись про зустріч з роботодавцем, пройти безкоштовні тренінги з відповідної тематики (як проходити співбесіду, складати резюме, набути професійної та комунікативної компетенції тощо).

Цього року захід відбудеться 17 травня 2017 року у приміщенні Палацу учнівської молоді. Офіційне відкриття заходу відбудеться 17 травня 2017 року об 11:00, однак вже з 10:00 молодим людям буде надано можливість відвідати цікаві тренінги та майстер-класи.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
03.05.2017 17:16
Переглядів742
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-02-2018 20-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг