На "Луцьктеплі" стежитимуть за рівністю чоловіків і жінок

У ДКП "Луцьктепло" відбулася конференція, під час якої адміністрація відзвітувалася перед колективом за роботу в 2016-му році та ухвалили новий колективний договір.

У новому документі, що регламентує відносини між керівництвом та трудовим колективом, з'явився розділ "Гендерна політика", – повідомляє прес-служба підприємства.

У ньому, зокрема, йдеться: "відносини між роботодавцем і працівниками, а також між працівниками підприємства будуються на засадах ґендерної рівності та недопущення будь-яких дискримінаційних дій".

Тут обумовлено, що в колективі мають дбати за "створення умов праці, які дозволять жінкам і чоловікам здійснювати трудову діяльність на рівній основі… рівну оплату праці жінок і чоловіків при однаковій кваліфікації та однакових умовах праці".

У колективі вживатимуть заходів, спрямованих на формування гендерної культури. За дотриманням цих вимог стежитиме уповноважений з гендерних питань.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.05.2017 12:55
Переглядів461
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-03-2018 19-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг