Колектив "Луцьктепла" стурбований фінансовими проблемами підприємства

Колектив ДКП "Луцьктепло" звернувся до Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з приводу фінансово-економічного стану підприємства.

Про це повідомляє прес-служба КП.

Подаємо тест звернення без змін:

Колектив найбільшого теплопостачального підприємства міста, ДКП "Луцьктепло", вкрай стурбований фінансово-економічною ситуацією, що склалася в результаті тривалого невідшкодування державою субсидій та пільг, наданих споживачам послуг теплопостачання.
У той час, коли мешканці міста у поточному році забезпечили розрахунки за послуги з теплопостачання на рівні понад 103%, заборгованість державного бюджету по невідшкодованих пільгах та субсидіях станом на 01.05.2017 року склала уже понад 123 млн.грн. Тобто, за послуги, надані з січня по березень підприємство не отримало від держави жодної копійки, та відповідно не мало змоги скористатись часткою тарифу, належною для забезпечення життєдіяльності підприємства.
Відсутність бюджетного відшкодування вартості наданих послуг у свою чергу спричиняє ріст заборгованості комунального підприємства перед постачальниками енергоносіїв та додаткові витрати на сплату штрафних санкцій.
Внаслідок описаного вище, після вкрай напруженого опалювального сезону, різкого підвищення вартості енергоносіїв та відповідно тарифів на теплопостачання, колектив підприємства вкотре вимушений звертатись до Луцької міської ради за фінансовою підтримкою, що викликає у місцевої громади щонайменше збентеження.
Ми, численний колектив Державного комунального підприємства "Луцьктепло", з метою своєчасної та якісної підготовки до наступного опалювального сезону, виконанню інвестиційних програм із встановлення приладів обліку теплової енергії у житловому фонді міста, своєчасної виплати заробітної плати звертаємось до Вас з переконливим проханням невідкладно:
- вирішити питання термінового погашення заборгованості держави по наданих населенню пільгах та субсидіях;
- на міжопалювальний період призупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року №217.

Колектив ДКП "Луцьктепло" сподівається, що й інші комунальні підприємства також звернуться письмово до органів влади, аби вирішити наболіле питання.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.05.2017 15:05
Переглядів438
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг