Студентам-атовцям луцького вишу хочуть компенсувати витрати на навчання

Комісія обласної ради з питань соціального захисту населення,охорони здоров'я, материнства та дитинства підтримати проект рішення "Про внесення змін до Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік".

Зокрема йдеться про компенсацію витрат за навчання в Луцькому національному технічному університету студентам-учасникам бойових дій шляхом надання одноразової матеріальної допомоги. Всього в обласному бюджеті буде передбачено майже 70 тис. грн, – повідомляє прес-служба облради.

Нагадаємо: питання ініціювали депутати Надія Хвищун та Григорій Павлович, повідомивши, що у ЛНТУ навчається понад десяток студентів, які брали участь в АТО, але не мають державних місць.

Директор департаменту соціального захисту ОДА Оксана Гобод пояснила, що згодом студенти були переведені на державну форму навчання. З обласного бюджету потрібно компенсувати оплату за навчання студентам-учасникам АТО за 2016-2017 навчальний рік та один семестр 2017-2018 н.р.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.05.2017 10:55
Переглядів339
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-01-2018 15-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг