У Луцькраді хочуть змінити механізм відшкодування відсотків за кредитами ОСББ

600 тисяч гривень за загальним фондом пропонують виділити для погашення відсоткових ставок за залученими кредитами для ОСББ, а потім у Луцькраді хочуть трохи змінити цей механізм відшкодування.

Учора засідала комісія із відшкодування відсоткових ставок, і ухвалили рішення щодо підтримки кредитів, які взяли ОСББ. Про це повідомив начальник департаменту ЖКГ Юрій Крась 24 травня під час засідання "бюджетної" комісії.

Зі слів Юрія Крася, на комісії вирішили "закрити" питання із заявками від ОСББ, які розглянули, а вже на майбутнє хочуть відшкодовувати відсоткові ставки для ОСББ за іншими механізмами, бо місто "не потягне" такі суми, які подають об'єднання.

"Зараз комісія є заручником того, що об'єднання бере кредит в банку, а потім ставить комісію перед фактом. Ми трохи хочемо змінити цей механізм, тому зараз робимо паузу і не прийматимемо заявок до розробки нових правил гри. Бо є заявка по одному ОСББ – 6 мільйонів, по другому – 4 мільйона. Місто просто фізично "не потягне" платити одні відсотки", – пояснив Юрій Крась.

Депутат Луцькради Тарас Шляхтич сказав, що варто повідомляти і депутатів Луцькради про засідання цієї комісії, щоби обранці громади змогли також бути присутніми.

Юрій Крась сказав, що комісія зібралась лише тоді, коли назбиралась відповідна кількість заявок до розгляду.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.05.2017 13:30
Переглядів469
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-01-2018 15-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг