"МИ#SVIDOMI" долучилися до організації "Студентської республіки"

Команда соціальної програми Андрія Покровського "МИ #SVIDOMI" підписала мемурандум про співпрацю зі Студентською радою Волині.

Документ передбачає підтримку та сприяння в організації "Студентська республіка 2017".

"Студентська республіка 2017" буде свідомою. Буквально декілька годин назад ми підписали мемурандум про взаємну співпрацю із соціальної програмою Андрія Покровського "МИ #SVIDOMI". Дякуємо за підтримку та сподіваємося на плідну та свідому співпрацю в майбутньому", – зазначила голова Студентської ради Волині Світлана Стеренчук.

ХI регіональний етап всеукраїнського студентського фестивалю "Студентська республіка" відбудеться 26-28 травня на базі дитячого оздоровчого закладу "Сонячний" (с. Гаразджа Луцького району).

Організаторами фестивалю є ВМГО "Студентська республіка", Волинська обласна молодіжна громадська організація "Студентська рада Волині", ГО "Volfest". Відтепер генеральними партнерами заходу виступають учасники соціальної програми Андрія Покровського "МИ #SVIDOMI".

Куратор програми "МИ #SVIDOMI" Павло Павлюк висловив надію, що "Студентська республіка 2017" буде фестивалем, який формуватиме у молоді усталену громадянську позицію, свідомий патріотизм, та здоровий спосіб життя.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.05.2017 16:15
Переглядів648
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг