У луцькому "Промені" буде заміна колишньому "Тік і Току"

У новому дитячому комплексі "Смугастий носоріг" в розважальному центрі "Промінь" діти зможуть не тільки гратись, а й розвиватись.

Про це розповіла ідейний засновник майбутнього дитячого комплексу в РЦ "Промінь" Марія Мєкшенкова.

Два роки тому Марія Мєкшенкова відкрила у Луцьку творчу студію "Смугастий носоріг", у якій діти вчились малювати, брали участь у різноманітних майстер-класах. А вже у вересні, після канікул, студія діятиме у складі новітнього розважального комплексу для усієї родини "РЦ Промінь".

"Смугастий" виріс і потребує більше простору для розвитку, а "Промінь" допоможе йому з житлом, – жартує керівник студії. – В нашому дитячому комплексі гра та розвиток існуватимуть одночасно. Раніше у "Тік і Ток" були лише захоплюючі ігри. У теперішній час ми вважаємо, що самої гри мало. Ми створюємо новий формат – "Граючись розвиватися"! Всі зони комплексу будуть взаємопов'язані між собою спільною ідеєю та тематикою. Нам важливо, аби кожна дитина не втрачала власну творчість, свою індивідуальність та інтереси".

До речі, як розповіла Марія Мєкшенкова, після першого візиту в "Тік і Ток" вона сказала: "Коли я виросту, то стану тут директором, аби щодня розважатися!"

Мрії здійснюються!

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.05.2017 17:40
Переглядів2291
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:19
25.05.2017
Шалапін
Ну здрастє. Діти ж різного віку є... В Тік і Тку було весело і малим, і старшим дітям!! А тут що? Студія? Краще б був новітній, сучасний Тік і Ток, як колись, тільки вдосконалений!!!!!!! Всі б були тільки ЗА))))))))
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг