У луцькому ЦНАПі відновили видачу біометричних паспортів

Центр надання адміністративних послуг Луцька відновив роботи з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Прийом громадян здійснюється за системою електронного регулювання чергою, без обідньої перерви, відповідно до встановленого графіка роботи, – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Нагадуємо: при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон для дорослого необхідно мати: паспорт громадянина України; ідентифікаційний код особи; паспорт громадянина України для виїзду за кордон (у разі наявності); квитанцію про сплату адміністративного збору (557,32 грн – термін виготовлення 30 робочих днів, 810,32 грн – термін виготовлення 10 робочих днів). Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон для дитини: свідоцтво про народження дитини; паспорта громадянина України одного з батьків дитини; ідентифікаційний код (у разі наявності у дитини). При оформленні паспорта присутність дитини обов'язкова, адже її будуть фотографувати.

Адміністративний збір сплачується в день подання документів або за день до подання документів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.05.2017 09:39
Переглядів664
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-04-2018 22-04-2018 21-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг