Частина колективу ЛПЕ просить звільнити директора

64 працівники ЛПЕ підписали та надіслали лист на Луцькраду з вимогою звільнити їхнього директора Ігоря Грицюка із посади.

Працівники підприємства вимагають звільнити з посади директора ЛПЕ через напружені трудові відносини між ним та колективом. Про це йшлося в листі від колективу, який підписало 64 працівники і який зачитав депутат Андрій Козюра 29 травня під час засідання комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

У листі йшлося про те, що люди почали масово звільнятися із роботи через заборгованості із виплати зарплати та через те, що директор не підвищив її працівникам з 1 січня. Трудовий колектив важає, що Ігор Грицюк використовує гроші, які можна було б видати на зарплати, у власних цілях.

"64 працівники – це частина колективу, де працює 450 чоловік. Кожен працівник має свою посадову інструкцію, і є загальна дисципліна для всіх – це підприємство, а не дитячий садок. Щодо підняття зарлати, якраз зараз проходить обговорення, було роздано колективний договір з анкетами і пропозиціями", – сказав Ігор Грицюк.

Зі слів директора ЛПЕ, є декілька незадоволених працівників, які хочуть диктувати свої правила.

Заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук поцікавився, яка зараз ситуація на підпримстві з виплатою зарплат і кадрами. Ігор Грицюк сказав, що на сьогодні зарплата за квітень виплачена не повністю, це підтвердила і головний бухгалтер підприємства. Що ж до кадрів, то, за словами директора, на біржі праці постійно проводять круглі столи і шукають працівників.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.05.2017 11:03
Переглядів1034
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг