Найбільший цирк України судиться із Луцькрадою

Рішення Луцької міської ради про заборону пересувних цирків намагаються оскаржити в суді.

Скасувати заборону черех суд хоче "Цирк Кобзов". Розгляд справи відбудеться 31 травня. Про це у Facebook повідомила директорка КП "Ласка" Дана Новарчук.

"Я маю уже кілька експертів, мені потрібні на всякий випадок люди, які можуть дати свідчення, особливо ті, які працювали у цирках і не бояться говорити правду. Пишіть всю інформацію в особисті повідомлення", – написала Дана Новарчук.

Нагадаємо: розміщення та виступи пересувних цирків, які використовують у своїй діяльності тварин, у Луцьку заборонили ще в грудні 2016 року. Тоді Дана Новарчук запевняла, що у таких цирках неможливо створити умови для тварин, які будуть відповідати їх біологічним, видовим та індивідуальним властивостям.

До слова, "Цирк Кобзов" – найбільший цирк України. Він почав свою діяльність у 1999 році. На сьогодні цирк "Кобзов" володіє трьома пересувними цирковими комплексами з сучасним обладнанням та технікою

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.05.2017 08:45
Переглядів818
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:24
30.05.2017
Cвідомий
Я за цирк без тварин
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг