Тренерам ДЮСШ "Спартак" дадуть гроші з бюджету на зарплати

500 тисяч гривень виділять з бюджету Луцька на погашення заборгованості із зарплат тренерам ДЮСШ "Спартак".

"Бюджетна" комісія пропонувала виключити 500 тисяч гривень, які мають бути спрямовані на погашення заробітних плат за січень-квітень тренерам "Спартака". Про це сказав депутат Луцькради Павло Данильчук 31 травня під час засідання сесії "Луцькради.

"Я сам неодноразово виступав проти того, щоби фінансувати "Спартак", але ці тренери наших дітей тренерують", – сказав секретар Луцькради Ігор Поліщук.

Він додав, що цей рік є останнім, коли міська рада фінансуватиме зарплати тренерам "Спартака", але вже наступного року вдасться відкрити новий корпус ДЮСШ № 3 і тренери працюватимуть там, бо саме приміщення "Спартака", стіни якогого "поїв" грибок, не придатне для тренувань.

"Якщо не профінансуємо, то завтра тренери не вийдуть на роботу і діти не матимуть, де займатись", – сказав Ігор Поліщук.

Втім Павло Данильчук сказав, що не може одна людина шантажувати цілу міську раду тим, що діти з Луцька не зможуть там займатись у разі нефінансування з бюджету "Спартака".

Втім депутати проголосували за виділення 500 тисяч на зарплати тренерам "Спартака".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
31.05.2017 11:19
Переглядів574
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-02-2018 22-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг