Депутати Луцькради вирішили звільнити директора ЛПЕ

Секретар ради Ігор Поліщук натякнув на звільнення директора ЛПЕ Ігоря Грицюка.

Директор ЛПЕ Ігор Грицюк сказав, що найбільшу плинність підприємство має серед професій кондуктор громадського транспорту, водій тролейбуса, слюсар з ремонту рухомого складу. Про це він зазначив 31 травня під час сесії Луцькради.

Він наголосив, що не однією проблемою підприємства є середній вік працівників. Кількість працівників пенсійного та передпенсійного віку становить 150 осіб. Що формує загрозливу ситуацію із кадровим резервом.

Також старими є і тролейбуси. Адже станом на 01.01.2017 року інвентарний парк тролейбусів в Луцьку становить 65 одиниць. Середній вік тролейбусів – 22,79 роки (при нормі 10 років).

Із 65 одиниць рухомого складу 58 одиниць експлуатується понад 10 років, що становить 89,23 % від інвентарної кількості, з них 44 тролейбуси експлуатуються більше 20 років, що становить 67,7 % від інвентарної кількості.

Також, зі слів Ігоря Грицюка, незважаючи на проведене підвищення тарифів на проїзд, власні кошти, які підприємство отримує від оплати за проїзд, покривають лише половину експлуатаційних витрат. Найбільш вагомою причиною цього є неефективність чинної системи збору та обліку оплати за проїзд, а також обліку пасажирів.

Заступник міського голови Костянтин Петрочук поцікавився, якою є плинність кадрів після приходу на посаду директора ЛПЕ Грицюка і як він прокоментує лист на депутатську комісію Луцькради від працівників, які просять звільнити Грицюка.

"Плинність кадрів зменшилась через зменшення заборгованості із виплати зарплати. Щодо листа, є правові підстави. Постійно на підприємстві проводяться інструктажі, є загальна дисципліна, посадові інструкції, і не думаю, що треба підтримувати людей, які порушують трудову дисципліну", – відповів Ігор Грицюк.

Секретар ради Ігор Поліщук наголосив, що дуже незадоволений роботою директора, тому кадрові рішення "не за горами".

"Я вкрай не задоволений роботою, яка відбувається на підприємстві, і атмосферою, яка є на підприємстві. Мені не подобається, як ви ставитеся до працівників. І звільняєте інакодумців. Незрозуміла ситуація з лізингом, з фінансовою заборгованістю, тому відповідні кадрові рішення не за горами", – зазначив Ігор Поліщук.

Потім виступила перед депутатами водій тролейбуса Оксана Владичко, яка повідомила, що не задоволена директором, який не платить вчасно заробітної плати.

Ігор Поліщук пообіцяв їй, що коли звільнить директора, то тоді заробітна плата буде виплачена.

Заступник луцького міського голови Костянтин Петрочук озвучив пропозицію щодо визнання роботи директора ЛПЕ незадовільною, а також направлення звернення колективу секретарю ради щодо звільнення директора. Також депутат Сергій Була озвучив пропозицію звільнити директора ЛПЕ із посади. Такі пропозиції депутати підтримали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗВІДКИ ВЗЯЛИСЯ БОРГИ НА ЛУЦЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВІ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
31.05.2017 12:37
Переглядів651
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:26
31.05.2017
українка
таки добилися свого
12:53
31.05.2017
Володимир
Черчик Андрій Дмитрович - улюблений представник колективу Луцького тролейбусного підприємства для нового мера Луцька Ігора Поліщука. Цей чоловік кичиться тим, що втирав носа усім керівникам, навіть покійному Миколі Романюку. Обласканий укропами Черчик Андрій знову керує стачкомом у нашому депо. Для цього у нього є всі аргументи. Він про це скрізь пише і розказує. Головний аргумент це його кваліфікація. Водій тролейбуса Черчик "х.....Й". А от зек із нього справжній. Черчик раніше судимий за кримінальною статтею 191. Сидів, мав також заборону займатися бізнесом, бо був підприємцем. Відчувається підготовка у роботі з масами, він має чиюсь підтримку і каже, що депо стане. В депо проти нього ніхто не піде, бо він спілкується на пряму з Поліщуком.
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг