Луцькі патрульні не будуть предметом політичних спекуляцій, - Вовченко

Керівник патрульної поліції Луцька, лейтенант поліції Олександр Вовченко прокоментував ігнорування міською радою проекту рішення про виділення коштів на потреби Управління патрульної поліції у м. Луцьку.

Про це він написав на сторінці патрульної поліції у мережі Facebook.

"УПП у м. Луцьку звернулось до Луцької міської ради з пропозицією виділити кошти на ремонт автомобілів, засоби зв'язку та натільні камери. Профільна бюджетна комісія підтримала наше прохання, тож відповідний проект рішення пропонувався для розгляду під час сесії міської ради сьогодні, 31 травня. Однак ми знову почули дивні й нічим не обгрунтовані закиди на свою адресу", – повідомляється у дописі.

На звинувачення секретаря Луцької міської ради Ігоря Поліщука у тому, що він не ходить на оперативні наради, очільник патрульних відповів, що участь в цих нарадах він бере постійно, якщо отримує відповідне запрошення.

"Однак в ці дні керівник часто може перебувати на інших нарадах – від Національної поліції чи Міністерства внутрішніх справ. Але завжди на нараду направляється заступник начальника. Так само на комісії направляється людина, яка відповідальна за матеріально-технічне забезпечення. Тому твердження про те, що ми не беремо участі, – безпідставне", – зазначається у зверненні.

"Щодо загальних фраз про відсутність співпраці: вже понад півтора роки ми систематично відвідуємо всі навчальні заклади міста, проводимо зустрічі з викладачами, учнями, студентами – ведемо профілактично-превентивну роботу. Постійно охороняємо публічну безпеку на масових заходах, здійснюємо супровід, у тому числі під час жалобних заходів за бійцями АТО, беремо участь у розробці Стратегії Луцька тощо. Налагоджена співпраця і з іншими установами в місті, зокрема дуже плідною є робота спільно з Департаментом муніципальної поліції. Ця робота постійно висвітлюється, жодних скарг ні від кого не було, ми завжди відкриті до співпраці і відгукуємось на всі прохання", – пояснює головний поліцейський Луцька.

Також Олександр Вовченко зазначив, що УПП Луцька ініціювало зустріч з Ігорем Поліщуком, аби обговорити напрямки співпраці. Зустріч була призначена на 29 травня у Луцькій міській раді. Однак секретар міської ради виїхав за кілька хвилин до початку зустрічі.

"Після понад півгодинного очікування ми змушені були покинути стіни міськради, оскільки далі чекати не було часу. До речі, очікували тоді секретаря досить багато людей, з якими була домовленість про зустріч. Ініціатива зустрітись, познайомитись і обговорити напрямки співпраці виходила саме від нас, але її проігнорували, не попередивши", – заувачив очільник патрульних.

"Щодо майбутнього: ми розуміємо, що нинішні політичні баталії в міській раді мають єдину мету – втриматись при владі, посилити вплив, мати "своїх" людей скрізь. Але ми не втручаємось у жодні процеси. Звісно, нам не байдуже, хто керує містом, але ми готові співпрацювати з тими, хто зараз впливає на процеси, які відбуваються. Адже ми, в першу чергу, дбаємо про безпеку лучан та гостей. У нас немає часу чекати, обговорювати, виробляти різні стратегії, як усі звикли. Безпека – це те, що життєво необхідне тут і зараз", – додав він.

Зі слів Олександра Вовченка, у кожному населеному пункті міська рада підтримує ініціативи патрульних і в міру можливостей виділяє кошти.

"Як нам ще пояснити свою роботу, якщо ми і так щодня її висвітлюємо, щодня зустрічаємось з громадянами, коментуємо, відвідуємо ефіри на телебаченні й радіо, беремо участь у більшості публічних заходів? Якщо ми виконуємо всі покладені на нас обов'язки і по охороні публічної безпеки, і по забезпеченні безпеки дорожнього руху, і по реагуванню на всі виклики? Якщо відповідаємо на будь-які скарги, критичні ситуації чи резонансні випадки? Якщо притягуємо до відповідальності всіх – незалежно від посад і звань?

Якої співпраці хочуть міські чиновники, якщо все, що є в межах нашої компетенції, виконується? Можливо, вони хочуть якогось особливого підходу? У такому випадку наголошуємо, що Патрульна поліція не була, не є і не буде предметом політичних спекуляцій та закулісних ігор. Ми не хочемо, аби на нас лилась безпідставна й однобічна критика зі ЗМІ, як це зараз відбувається.

Ми продемонстрували свою готовність до діалогу, однак цю ініціативу проігнорували. Заявляти ж публічно, на сесії, що ми не хочемо співпрацювати, – це, як мінімум, некоректно.
Закликаємо депутатський корпус ще раз проаналізувати наше звернення, дослухатись до пропозиції з виділення коштів та в подальшому уникати голослівних заяв. Зі свого боку, гарантуємо Вам взаєморозуміння та співпрацю", – йдеться в дописі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
31.05.2017 15:57
Переглядів763
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:05
31.05.2017
Луцький балакун
Повага Вовченку! Аплодую стоячи. Не сумніваємося в вас пане Олександр!)
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг