Вусенко з вівторка повернеться в кабінет секретаря Луцькради

Юлія Вусенко розповіла, що з вівторка вийде на роботу в Луцькраду, де займе кабінет, в якому працювала до звільнення, і який зараз займає секретар Луцькради Ігор Поліщук.

Юлія Вусенко зазначила, що задоволена рішенням суду. Про це вона розповіла 2 червня у коментарі для ІА "Конкурент".

"Я задоволена, в вівторок планую виходити на роботу. В тому форматі, в якому ми просили, – в такому задовольнили. Відповідно, повний текст рішення буде на руках тільки сьомого числа і вже тоді я можу дати вам коментар з цього приводу. Але по формату того, що рішення про звільнення скасоване, і з 16 березня я вважаюсь на роботі, то нас повністю задовольняє", - сказала Юлія Вусенко.

Вона додала, що незважаючи на те, що рішення задовольнили частково, якщо мова йде про трудовий спір, то є практика, що повертають попередню людину на посаду, і автоматично це означає звільнення тієї, яка перебувала на її місці.

На запитання, який кабінет Луцькради вона займе, Юлія Вусенко відповіла, що працюватиме в тому кабінеті, що і раніше, тобто де зараз сидить секретар ради Ігор Поліщук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд поновив Вусенко на посаді

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.06.2017 15:50
Переглядів1376
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг