Опублікували повне рішення суду у справі Вусенко

Ігор Поліщук оприлюднив повний текст рішення Луцького міськрайонного суду щодо справи Юлії Вусенко.

Копії судового рішення він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема суд задовольнив позов частково. Вирішив визначити нечинним і скасувати рішення Луцької міської ради від 15 березня "Про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Вусенко Ю." та поновити її на посаді з 16 березня.

"Допустити негайне виконання постанови суду в частині поновлення Вусенко", – сказано у тексті рішення.

Однак постанова набирає чинності після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. Уразі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Детальніше – у тексті судового рішення.

Нагадаємо: суд поновив Юлію Вусенко на посаді секретаря Луцької міської ради. Натомість Ігор Поліщук сказав, що поки рішення суду із поновленням Юлії Вусенко на посаді незрозуміле, адже немає повного тексту рішення суду і ще неясна мотивувальна частина. Своєю чергою Юлія Вусенко повідомила, що як секретар першочергово планує відправити лист на Верховну Раду про призначення виборів. А усунення її з посади і те, що відбувалось з головами комісій, назвала політичною розправою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЛІЩУК СКАЗАВ, ХТО МОЖЕ ПОНОВИТИ ВУСЕНКО НА ПОСАДІ СЕКРЕТАРЯ ЛУЦЬКРАДИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.06.2017 08:53
Переглядів1126
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг