У Луцьку визначили єдине місце зливу нечистот в каналізацію

У Луцьку єдиним місцем зливу стічних вод в господарсько-побутову каналізаційну мережу визначено місце на вулиці Мамсурова.

Єдине місце зливу – на вулиці Мамсурова біля ПАТ "СКФ Україна". Про це сказав начальник відділу екології Анатолій Гламазда 7 червня під час засідання міськвиконкому.

Він сказав, що в проекті рішення, за яке пропонують проголосувати членам виконкому, КП "Луцькводоканал" зобов'язується обладнати місце зливу, вести облік надходження зливових вод, укласти договори з перевізниками і приймання стічних вод здійснювати з 9:00 до 18:00 години.

"Перспективно, щоби місто мало дві точки зливу. Бо якщо хтось автомобілем з 40-го кварталу вивозитиме стічні води на Мамсурова, а потім воно прокачуватиметься знову через все місто на Липляни, то, як на мене, – це абсурдно", – сказав член міськвиконкому Михайло Щур.

Депутат Луцькради Борис Смаль поцікавився, як буде відбуватись контроль за дотриманням правил зливання стічних вод.

Втім директор КП "Луцькводоканал" Іван Корчук сказав, що на постійний контроль немає ані фінансових, ані технічних можливостей.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.06.2017 10:31
Переглядів757
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг