Керівника волинської лікарні звинувачують в "просуванні" власного аптечного бізнесу

Антикорупційний рух Валентина Наливайченка на Волині інформує про те, що головний лікар Волинської обласної дитячої лікарні Григорій Ващилін "просуває" власний бізнес у себе ж на роботі.

За інформацією волинського осередку Антикорупційного руху, Ващиліну належить аптека "Астрон", розташована поблизу медзакладу, в яку рекомендують іти пацієнтам. Про це повідомляє прес-служба Антикорупційного руху через мережу Facebook.

Офіційно аптека належить громадській дружині Ващиліна.

"Такий бізнес є традиційним для волинської медицини. Чого тільки вартий скандал з обласною клінічною лікарнею на проспекті Грушевського. Однак нам вдалося виявити зв'язок аптечного бізнесу та головного лікаря Григорія Ващиліна. Мережа аптек "Астрон" зареєстрована на Зінаїду Гнатюк, яка, за нашою інформацією, є громадянською дружиною Ващиліна. Всі документи ‒ в додатку. Звертаємося до керівника управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка та правоохоронних органів з проханням розслідувати дані факти", ‒ зазначають волинські активісти.

"Також звертаємося до волинян. Якщо Ви маєте інформацію про незаконні дії Григорія Ващиліна, надсилайте інформацію на електронну скриньку antikor.volyn@gmail.com", – закликають в організації.

Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.02.2016 17:13
Переглядів461
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
КУРС ВАЛЮТ
Пальне
 
Купівля
Продаж
Курс НБУ
1 USD
24.91 
25.21 
25.1 
1 EUR
27.7 
28.27 
28.03 
1 PLN
5.73 
6.62 
6.36 
Волинська обл.
Мін.
Макс.
iGas.com.ua
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг