Хто претендує на посаду директора драмтеатру в Луцьку

Очолити Волинський академічний обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка виявило бажання лише 3 людини. Зокрема, 11 червня завершився прийом заявок від кандидатів, на посаду директора-художнього керівника цього закладу.

Залишитися на своїй посаді має намір Анатолій Глива, який очолює театр ще з 2011 року. Також воліє обійняти цю посаду нинішній заступник директора Ігор Власюк. Єдиною жінкою серед кандидатів виявилась режисерка Наталія Максимчук, яка не є представником драмтеатру, проте є керівником аматорських театральних студій і добре відома як сценарист та драматург, – пише Волинське агентство розслідувань.

Упродовж місяця кандидати могли подати свої документи на участь у конкурсі. Також вже сформовано і склад конкурсної комісії. В управлінні культури Волинської ОДА запевняють, що конкурс буде відкритим та прозорим і охочі можуть взяти участь і поспостерігати за процесом обрання нового директора. Зокрема, заступник начальника управління культури Волині Віталій Стрільчук ознайомив з переліком членів конкурсної комісії, який вже затверджено відповідним наказом. Він зауважив, що комісія складатиметься з 9 членів.

Згідно із Законом України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури № 955-VIII від 28.01.2016 р. (зі змінами) конкурсна комісія складається з дев'яти членів: по три кандидатури до складу конкурсної комісії подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління. Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу.

Однак Віталій Стрільчук відмітив, що відповідно до пункту 8 статті 21 ЗУ., в той же час членом конкурсної комісії не може бути особа, яка є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс. Тож фактично – трудовий колектив може делегувати своїх представників, однак він не може бути працівником театральної установи. Що фактично не дає змоги працівникам театру впливати на рішення щодо обрання когось з кандидатів їхнім керівником. Тим не менше, нас ознайомили зі складом конкурсної комісії.

Тож заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк, начальник управління культури Валерій Дмитрук і очільниця відділу культури і мистецтв Марія Назаревич – увійшли до складу комісії, як представники органу управління. Відомими у сфері культури є Василь Панасюк, Данило Поштарук, Віктор Тиможинський, Ярослав Корнилюк і Петро Савош. Також до складу комісії увійшов екс-нардеп від Волині, медик за фахом Володимир Карпук.

Склад незалежної комісії вже сформовано і затверджено.

Перше засідання відбудеться вже 21 червня у приміщенні Волинської державної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, на якому будуть розглянуті особові справи кандидатів.

На сайті управління культури ОДА оприлюднили інформацію про претендетів на посаду директора драмтеатру.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.06.2017 15:46
Переглядів532
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг