Луцький виш надасть грошову допомогу випускникам, які працюватимуть у школах

Випускники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки мають право на отримання одноразової адресної грошової допомоги.

Про це повідомляє відділ молодіжної політики та соціальної роботи університету. Така можливість встановлена Наказом Міністерства освіти і науки України № 343 від 28.03.2016 р.

Одноразову адресну грошову допомогу в розмірі п'ятикратного прожиткового мінімуму (1684 x 5 = 8420) надаватимуть випускникам Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, які:

  • Навчались за державним замовленням (денна форма навчання).
  • Здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю.
  • Уклали договір щодо працевлаштування на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах терміном не менше ніж на 3 роки.

У разі відмови випускника приступити до роботи, відповідно до укладеного договору щодо працевлаштування на посаді педагогічного працівника в загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за угодою сторін або з ініціативи працівника протягом трьох років від початку роботи в загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі одержувач допомоги зобов'язаний повернути суму отриманих коштів у вищий навчальний заклад, який здійснював її виплату.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.06.2017 12:21
Переглядів1144
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:10
20.07.2017
Випускник
Це тільки в початківців, бо в них вистачає годин. А молодий фізик, хімік, географ не може і півставки нашкребти. Тому для молодого вчителя із зарплатою 1500 грн, у той час як в інших 6000-9000 грн - це хоч якась фінансова підтримка. Чи ви думаєте, що викладачі працюють, а вчителі байдики б'ють??? Я недавній випускник і прекрасно знаю, як працюють викладачі...
16:55
22.06.2017
Викладач
Нині доцент вузу отримує зарплату, яка нижча, ніж у вчителя-початківця в школі. Більше того, викладачам цю мізерну платню вуз платить із затримками, а відпускні платять наприкінці літа - на початку осені. До чого це? Яке заохочення? В школу сьогодні важко влаштуватись, бо бажаючих багато. Може варто почати своїх викладачів поважати нарешті? Особливо враховуючи їхнє навантаження? Чи хоча б, для початку, папір і маркери купити. Чи це в когось голова розболілась і тому такі рішення приймаються?
15:16
22.06.2017
українка
гарне заоохочення
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг