Забудовник просить Луцькраду збільшити йому розмір пайової участі

ПАТ "Луцьксантехмонтаж" звернувся до Луцькради з проханням збільшити йому розмір пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

На міську раду надійшло відповідне звернення від "Луцьксантехмонтаж". Про це розповів начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан 22 червня під час засідання комісії з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Як пояснив Леонід Карабан, зараз питання стоїть про введення в експлуатацію житлових будинків, і почали перераховувати та дали нові кошториси, які збільшились, а, відповідно, і в бюджет зі збільшенням пайової участі надійде більше коштів.

Відтак, якщо раніше кошторисна вартість за першим будинком становила 36 мільйонів, то після перерахунку кошторису стала 44 мільйони гривень, і в бюджет додатково надходить 75 тисяч гривень.

Щодо другого будинку,то кошторис теж зріс, і в бюджет додатково надійде 72 тисячі гривень.

"У типовому договорі на пайову участь написано, що всі додаткові угоди про внесення змін узгоджуються на постійній комісії міськради, тому ми його виносимо на комісію та на голосування на сесію", – пояснив Леонід Карабан.

Депутат Андрій Козюра поцікавився жартома, чи буде хтось проти надходження в бюджет додаткових 150 тисяч гривень.

У результаті комісія підтримала проект рішення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.06.2017 12:37
Переглядів563
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг