Луцькі депутати скинулися по 200 доларів на папугу: список

Завтра, 30 червня керівник КП "Луцький зоопарк" Людмила Денисенко вирушає у Чернівці за самичкою-парою папузі ару Блу.

Про це повідомили на офіційній сторінці зоопарку у Facebook.

Очільниця комунального закладу дізналася про це тільки кілька годин тому, коли їй зателефонував депутат Луцькради Сергій Була і повідомив, що його колеги зорганізували "складчину" на птаха майже одразу потому, як він озвучив пропозицію під час сесійного засідання сьогодні вранці, 29 червня.

Як уточнив Сергій Була, на папугу, окрім ініціатора, ще дали кошти депутати міськради Андрій Покровський, Валерій Бондарук, Євген Ткачук, Микита Рабан і заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук.

"Натомість ми зізнаємося, що питання пари для Блу ми поставили на порядок денний у переліку першочергових для вирішення одразу після його прибуття до нас. Найперше – провели дослідження птаха й у такий спосіб визначили стать. Результати аналізів довели, що це самець. У результаті багатьох перемовину Чернівцях знайшли самичку, що вартувала прийнятну для нас ціну. І почали стукати в усі можливі двері зі сподіванням, що десь таки почують. Й ось – сталося! Несподівано, хоч і дуже очікувано. Вранці – у путь! Величезне спасибі усім причетним. Тішимося, що щораз більше людей розуміють: лише спільні зусилля дають чудовий результат, а Луцький зоопарк перетворюється на місце найкомфортнішого відпочинку на природі у межах міста", – йдеться у повідомленні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.06.2017 17:04
Переглядів2038
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:46
30.06.2017
Вінні
Молодці! Такі новини і читати приємно. Все-таки, не зажали грошей.
останні новини
25-02-2018 24-02-2018 23-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг