У Луцьку зібрали більше 3 тисяч кілограмів відпрацьованих батарейок (фото)

У Луцьку з 2013 року започатковано проведення в місті акції зі збору відпрацьованих побутових батарейок та акумуляторів.

За кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища були закуплені та встановлені в заганоосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста 69 металевих контейнерів для таких відходів, – інформує відділ екології на сайті Луцької міської ради.

Потрапляючи на полігон твердих побутових відходів чи в інші місця, батарейки побутових приладів та акумулятори мобільних телефонів під дією води та сонця розкладаються і забруднюють надзвичайно токсичними речовинами ґрунти, воду, повітря, весь навколишній простір.

Протягом 2015 - 2016 років до акції долучились діти міських дошкільних навчальних закладів, супермаркети "ПАККО", "Наш край", "Салют", мережа автозаправних станцій "WOG" та інші. Загальна маса зібраних за останній рік відпрацьованих батарейок та акумуляторів склала 3150 кг, які 29 червня цього року були доставлені у місто Львів на підприємство "Аргентум" для подальшої переробки. Всього за 4 роки зібрано та передано на переробку близько 8 тонн відпрацьованих батарейок.

За інформацією заступника директора підприємства "Аргентум" Тараса Когута, місто Луцьк – єдине в Україні, що організувало централізований збір батарейок та в таких великих обсягах збирає та вилучає небезпечні відходи із загальної маси сміття, що утворюється в місті.

У Луцьку принести та викинути використані побутові батарейки та акумулятори мобільних телефонів можна у спеціальні контейнери, встановлені у школах, садочках та у магазинах торгівельних мереж "Салют", "Наш край", "Нова лінія", "WATSONS", "ПАККО", на автозаправках WOG.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.06.2017 10:40
Переглядів449
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг