У Луцьку обговорили добровільне об'єднання тергромад

У Луцьку відбулося громадське обговорення місцевої ініціативи про добровільне об'єднання територіальних громад.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

У засіданні взяли участь перший заступник міського голови Григорій Недопад, директор департаменту економічної політики Олександр Озінович, заступник директора департаменту, начальник відділу інвестиційної політики Сергій Омельчук, голова Прилуцької сільської ради Валентин Арчибасов, представники громадськості, журналісти.

Сергій Омельчук та Валентин Арчибасов доповіли про виконання договорів щодо співпраці між Луцькою міською радою та Прилуцькою сільською радою. Договори включають такі сфери як: транспорт, медичне обслуговування, ремонт доріг, надання адміністративних послуг, освіта, культура.

Валентин Арчибасов зазначив, що умови договору ще не виконуються у повному обсязі, зокрема жителі сіл, що належать до Прилуцької сільської ради, нарікають на маршрут № 19, який курсує не таку кількість разів, як передбачалося. В свою чергу, начальник управління транспорту та зв'язку Анатолій Миронюк зазначив, що причиною цього є поганий стан дороги, на що скаржаться перевізники.

Олександр Озінович також повідомив, що наразі готується розпорядження про створення робочої групи, яка розглядатиме питання співпраці між Луцькою міською радою та Підгайцівською сільською радою.

Надалі будуть готуватися всі необхідні документи про співпрацю та проект рішення буде внесений на розгляд сесії міської ради.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.07.2017 09:12
Переглядів714
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-05-2018 20-05-2018 19-05-2018 18-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг