Поліщук прокоментував чергову перемогу Вусенко у суді

Колишній секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук вважає, що рішення Львівського апеляційного адміністративного суду у справі Юлії Вусенко – "найбільша наруга над судовим процесом і чинним законодавством".

Про це він написав у мережі Facebook.

"Львівський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляцію Юлії Вусенко, а апеляції Луцької міської ради, Григорія Пустовіта та моя начебто не потрапили в суд. Іншого рішення ми й не очікували", – прокоментував Ігор Поліщук.

Нагадаємо: загалом в судовому засіданні розглядалися 4 апеляційні скарги. Суд в повному обсязі задовольнив позов Юлії Вусенко.

Зі слів Ігоря Поліщука, такого знущання над законом ще не було.

"Якщо коротко описати цю імітацію судового розгляду – це найбільша наруга над судовим процесом і чинним законодавством, яку я тільки знаю зі своєї практики", – написав він.

На думку екс-секретаря Луцької міської ради, три апеляції (Луцької міської ради, Григорія Пустовіта та власне Ігоря Поліщука), які були подані майже одночасно з апеляцією Юлії Вусенко, навіть не розглядали.

"Один з суддів (не головуючий) навіть не знав, що вони існують. Під час так званого розгляду справи в головуючого вже був готовий повний текст рішення суду. Тобто справа була вирішена до засідання. Хоча адвокатам сказали, що повний текст буде готовий тільки в четвер. Судді навіть не намагалися нічого розглядати і вникати в доводи", – зазначив Ігор Поліщук.

"Враховуючи гарний зв'язок Садового з Львівською адміністративною апеляцією, вважаю це помстою за відмову приймати в Луцьку львівське сміття. Але це рішення вже нічого не значить. Так що можуть хіба що потішитися цим папірцем", – резюмував він.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
04.07.2017 21:28
Переглядів1172
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:23
05.07.2017
Лучанка
От тут укропу не вдалось все і всіх купити.А у вас нешановний п.поліщук,досвіду як кіт наплакав,одні амбіції.Ми встигли вже побачити ваше керування..Так що не вам коментувати і називати рішення наругою..Тут все закономірно і рішення суду треба виконувати.
22:01
04.07.2017
Ростик
А чи не є наругою над законодавством, коли пустовіт підписував рішення міськоі ради не маючи повноважень?
21:36
04.07.2017
Залиш свої свої коментарі при собі, лицеміре!
останні новини
24-01-2018 23-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг