У Луцьку в серпні стартує призов на строкову службу

У Луцьку оголосили про проведення призову громадян України 1999-1990 року народження на строкову військову службу до Національної гвардії України на території міста у серпні 2017 року.

Відповідне розпорядження 14 липня 2017 року підписав секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт.

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", на виконання Указу Президента України "Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України", з метою визначення стану здоров'я призовників, їх моральних та професійних якостей, а також матеріального і соціального стану призовників та членів їх сімей у Луцьку розпочне роботу міська медична комісія.

Робота міських призовної та медичної комісій здійснюватиметься на призовній дільниці Луцького об'єднаного міського військового комісаріату в приміщенні комунального закладу "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3" на вулиці Стефаника, 3а.

Призов проводитиметься з числа придатних за станом здоров'я громадян чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Луцькрада зобов'язала керівників житлово-експлуатаційних організацій, інших організацій, підприємств та установ, що здійснюють експлуатацію будинків, провести заходи щодо оповіщення призовників, які підлягають призову на строкову військову службу, а також негайно інформувати про причини їх неявки на призовну дільницю.

Луцький відділ поліції головного управління Національної поліції у Волинській області повинен до 18 липня 2017 року подати в Луцький об'єднаний міський військовий комісаріат списки юнаків 1999-1990 року народження:

- які притягались до кримiнальної вiдповiдальностi;

- щодо яких ведеться дізнання або досудове слідство;

- які викликались до правоохоронних органів за антисуспільну поведiнку.

Також на управління Національної поліції у Волинській області покладений обов'язок проводити розшук, затримання і доставку до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов'язку,

Для забезпечення роботи міської призовної комісії з бюджету спрямують 7 500,00 грн для повного оформлення особових справ призовників, придбання канцтоварів, а також 5 000,00 грн для забезпечення повноцінної роботи міської медичної комісії: закупівлі рентгенівських плівок, хімікатів для проявки плівок, хімікатів для проведення аналізів сечі та крові, медикаментів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.07.2017 18:00
Переглядів1420
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг