Лучани заплатили більше 8 мільйонів податку за нерухомість

Надходження з податку на нерухомість від луцьких платників збагатили місцеві скарбниці більш як на 8 мільйонів гривень.

Про це повідомляє відділ організації роботи Луцької ОДПІ.

Власниками нерухомого майна, що перебувають на обліку у Луцькій ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області, за 6 місяців поточного року сплачено до місцевих бюджетів 8,2 мільйони гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Зокрема, у місцевий бюджет м. Луцьк сплачено 6,1 мільйона гривень податку на нерухомість, місцеві скарбниці Луцького району отримали 1,1 мільйона гривень, Ківерцівського району – 0,8 мільйона гривень та Рожищенського району – 0,2 мільйона гривень цього податку.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачують фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Базою оподаткування податком є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток. Ставки встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.07.2017 18:48
Переглядів442
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-04-2018 22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг