Стару котельню в Луцьку вивели з експлуатації (фото)

У Луцьку повністю вивели з експлуатації стару котельню, що по вулиці Прогресу, 4. Далі її ліквідують.

Про це повідомляє ДКП "Луцьктепло".

Як повідомляють на підприємстві, усі монтажні роботи з перепідключення цієї котельні до нової, що по вул. Шевченка, 3, завершені. Трубопровід випробувано.

Учора цю ділянку проінспектували представники ЄБРР та залишилися задоволеними якістю. Підрядник, а саме "Луцьксантехмонтаж № 536", засипатиме рови та розпочне роботу з благоустрою.

Нагадаємо: ДКП "Луцьктепло" та Луцька міська рада у співпраці з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) реалізує "Проект реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьку". Проект включає в себе інвестицію за рахунок Кредиту ЄБРР та Гранту Східноєвропейського фонду партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) в пріоритетні капітальні витрати підприємства, що спрямовані на зменшення втрат енергії, зниження споживання природного газу та електроенергії та підвищення якості послуг з централізованого теплопостачання та гарячої води у місті.

На сьогодні вже на фінальній стадії монтаж попередньо ізольованих труб на вулиці Прогресу. Також великий шмат роботи зроблено на вулиці Глушець. Проте тут, щоб завершити, необхідно чекати сухої погоди, бо нові труби потрібно гідроізолювати, а це не можна робити, коли вони у воді.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.07.2017 09:53
Переглядів876
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг