На Луцькому спиртогорілчаному заводі – обшуки

Податкова міліція провела обшуки на луцькому спиртогорілчаному заводі ДП "Укрспирт" та опечатала бочку з облікованим спиртом.

Як повідомляють центральні медіа, податкова міліція під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури проводить обшуки на 41 спиртзаводі по всій Україні. Керівник Луцького МПД ДП "Укрспирт" Денис Шмаров повідомив ІА "Конкурент", що й на Луцькому спиртогорілчаному заводі такі обшуки також проводяться.

Заступник керівника Луцького МПД ДП "Укрспирт" Олег Гушинець розповів, що податкова міліція діє на підставі ухвали Шевченківського районного суду Києва.

Як повідомляють наші джерела, кримінальна справа відкрита за ст 212 ККУ (Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів). Олег Гушинець розповів, що кримінальне справа порушена ще від 19 лютого 2014 року і вже проводили обшуки рік тому і вилучали папери.

Податкова міліція перевіряла документи та наявність на заводі необлікованого спирту. За словами Олега Гушинця такого спирту на Луцькому спиртзаводі не знайшли оскільки в них все облікується. І все що було відповідно до документів, було й в наявності.

Втім податкова опечатала бочку з облікованим спиртом, через що його наразі не зможуть продати.

Олег Гушинець сказав, що спиртзавод буде звертатись в прокуратуру з цього приводу щодо неправомірних дій працівників податкової міліції.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.07.2017 16:38
Переглядів1261
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг