#Сім_сорок: підлабузників. Про

Еволюція вчить, що виживає не сильніший, а найбільш пристосований. У сучасній людській цивілізації, де людина грає роль істоти соціальної, це також має неабияке значення.

Хамелеони, конформісти, пристосуванці. Цих людей можна називати безхребетними чи такими, що не мають власної думки, але їхня живучість перевірена віками. Їхніми інструментами виживання в еволюційній м'ясорубці є хитрість і підлабузництво.

Візьмемо до прикладу депутата Луцької міської ради Миколу Дендіберіна. Це той депутат, що любить одягатися, як денді.

За зовнішньою простотою та дивакуватістю криється фантастична відданість цього народного обранця до спорту, особливо футболу. Він реалізував чимало спортивних проектів, але завжди хтось йому давав на них гроші.

І ось на останній сесії Луцької міської ради він палко захищав УКРОП з підтримкою будівництва футбольних полів та спортивних майданчиків. "И ни одна партия такого не сделает", - основний меседж Дендіберіна.

Проте він забув, що, по-перше, розвитком спорту офіційно займається фонд Ігоря Палиці "Тільки разом" (чи колись "Новий Луцьк"). А це де-юре різні речі. Інакше вже були б кримінальні справи за підкуп виборців. А по-друге, в місті є інші люди, які теж вкладаються у розвиток спорту. Можливо, не з таким розмахом, але все ж.

Найважливіше, що Дендіберін це все знає, адже він просить гроші не в одного Палиці. Але публічно потрібно включити режим "підлабузництво", щоб заробити собі пару балів.

Цікаво, а що він вчергове розповідатиме в очі іншим людям, коли шукатиме спонсора?

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.07.2017 07:40
Переглядів1030
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:39
25.07.2017
Олег
Що правда, то правда. В точку.
12:24
25.07.2017
Свідомий
Ви просто заздрите йому, що він такій красівий і стильний)))
11:36
25.07.2017
Роланд
Коли там сесія?
09:27
25.07.2017
васильок
хохоу...хороший ляпас)
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг