Луцькі депутати-відкликанці збирають підписи на свою підтримку

Збираючи підписи у форматі "від дверей до дверей" за відкликання п'ятьох депутатів Луцькради, активісти виявили, що відкликанці організували альтернативний збір підписів на свою підтримку, щоб їх не відкликали.

Про це повідомляється у спільноті Громадської ініціативи "Депутати, на вихід" у мережі Facebook.

Станом на 25 липня 2017 року зібрано понад 2000 підписів за відкликання кожного з депутатів. Для відкликання одного депутата потрібно зібрати мінімум 1562 підписи.

Нагадаємо: лучани збирають підписи, аби відкликати п'ятьох депутатів міськради – Євгенія Ткачука, Олександра Козлюка, Сергія Булу, Костянтина Петрочука та Аркадія Соломатіна.

Як зазначається у дописі, збираючи підписи за відкликання, активісти натрапили на представників опонентів – депутати-"тушки" організували альтернативний збір підписів на свою підтримку, щоб їх не відкликали.

"Цей процес нам дуже нагадує ті часи, коли проти оточення Путіна ЄС та США ввели санкції та заборонили їм в'їзд в свої країни. Кремль тоді організував збір підписів серед діячів культури та спорту на підтримку тих, хто потрапив під санкції з вимогою до ЄС та США ці самі санкції відмінити. Юридично ці підписи на підтримку оточення Путіна не мали для Заходу ніякої сили. Санкцій ніхто не зняв. Але піару в РФ з тими підписами наробили стільки, що можна було сміливо відливати пам'ятники з бронзи "жертвам західного свавілля", – зазначають представники громадської ініціативи.

Зі слів активістів, в Луцьку ситуація подібна. Юридично підписи на підтримку депутатів-відкликанців не матимуть жодної сили та ніяк не вплинуть на процес відкликання.

"В можливому судовому процесі ці підписи також ніхто до розгляду не прийме. Але піару та галасу з тими підписами нароблять стільки, що хоч перейменовуй ДПЗ на "район імені Євгена Ткачука", – зазначається у дописі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.07.2017 11:35
Переглядів773
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг