На Гнідавському цукровому заводі борються зі смородом (фото, відео)

Упродовж кількох днів на полях фільтрації Гнідавського цукрового заводу працюють спеціалісти Одеського інституту мікробіотехнології.

Їхня мета – побороти неприємний запах, який ще залишається біля полів фільтрації, повідомляється на сайті Гнідавського цукрового заводу.

"Це робота не одного дня, але ми вже маємо певний результат. Ви можете відчути, що неприємні запахи мають меншу концентрацію. Ця проблема має вирішення, і вже видно "світло в кінці тунелю", – розповідає науковий співробітник інституту, доктор біологічних наук Віктор Бобейко.

Науковець запевняє, що вже за три дні на карті № 1 полів фільтрації Гнідавського цукрового заводу запаху не буде, потім будуть опрацьовувати наступну карту і так до повної перемоги.

"Наші біологічно активні бактерії заселяємо на поля фільтрації, де вони розпочинають боротьбу зі "злими" бактеріями, які і є причиною неприємного запаху", – розповідає науковець.

Ефект проведеної роботи видно відразу, а до того чорна за консистенцією маса фільтраційних полів стає світлішою.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.07.2017 11:04
Переглядів999
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-03-2018 18-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг