Сума фантастична, – директор "Луцьктепла" про борги

Держава не розрахувалася перед ДКП "Луцьктепло" у сумі майже 140 млн грн.

Це кошти, які мали би надійти, як компенсація на надані субсидії. Про це повідомила директор підприємства Валентина Малютіна.

З початку липня сума боргу збільшилася на вісім мільйонів. Через невиконання зобов'язань не можна розрахуватися із постачальниками ресурсів.

"Сума фантастична", – оцінила цифру Малютіна.

Якби держава компенсувала цю цифру, то в новий опалювальний сезон підприємство входило би з мінімальними фінансовими зобов'язання перед постачальниками, – зазначила директор.

Ситуація погіршується через те, що рахунки заблоковані у зв'язку з виставленим боргом підприємством "Тепелен", яке вимагає виплатити 28 млн грн. Саме таку суму підприємство боргує "Східноєвропейській теплогенеруючій компанії". "Тепелен" тепер стягуватиме борг, і "Східноєвропейська теплогенеруюча компанія" також не відмовляється від свого боргу, тобто відбувається подвоєння боргу. Зі слів Малютіної, цей борг виник у зв'язку з шахрайськими схемами, які застосувало "Тепелен". У зв'язку з виставленим боргом рахунки "Луцьктепла" заблоковані.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.08.2017 09:12
Переглядів511
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг