Мобільні волинян атакують шахраї

Смс від невідомого номера про банківську операцію часто є свідченням шахрайський дій. Тож, перед тим як відповідати на такі повідомлення, проконсультуйтеся з банківським працівником.

Наприклад, читачці "Конкуренту" прийшло смс такого змісту: "Увага! Ваша картка заблокована банком. Інформація за номером "Ощадбанк" і вказані два номери телефону.

Комічність ситуації у тому, що адресат не обслуговується цим банком.

Натомість на сайті самого банку є наступна інформація:

"Маємо інформацію про випадки надсилання SMS-повідомлень з різних невідомих номерів нібито від імені Ощадбанку про блокування картки та необхідність зателефонувати до Контакт-центру. Прийнявши Ваш дзвінок, зловмисники намагаються дізнатись персональні дані, зокрема номер картки.

Ще раз нагадуємо, співробітники банку ніколи не надсилають SMS-повідомлення і не телефонують клієнту з невідомого номера з метою отримання конфіденційної інформації по платіжній картці та не просять назвати ці дані по телефону. Користувачі карток мають пам'ятати, що не можна розголошувати конфіденційну інформацію - кодове слово, номер картки, термін її дії, PIN-код, CVC / CVV-код (3 цифри на зворотному боці картки) - ні знайомим, ні стороннім, ні тим більше тим особам, які представляються співробітниками банку.

Всі SMS-повідомлення від Ощадбанку надходять за єдиним зразком: відправник повідомлення - Oschadbank, а в тексті - номер Контакт-центру 0800210800. Номери телефонів, з яких Ощадбанк телефонує клієнтам, такі: 38(044) 363-01-33, 38(044) 364-21-21".

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.08.2017 20:05
Переглядів925
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг