Діти переселенців їздитимуть безплатно у луцьких тролейбусах

Луцькрада забезпечить безкоштовний проїзд у тролейбусах дітей громадян, які перемістились з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції до Луцька.

Зараз приділяється особлива увага особам, які вимушено переселились з тимчасово окупованих територій України до Луцька. Про це сказала начальник управління освіти Зіновія Лещенко 17 серпня під час засідання міськвиконкому.

"Діти і так пережили стрес війни і вимушеного переселення, нехай безкоштовний проїзд – це маленька дрібничка, але діти будуть їздити безкоштовно", – сказав секретар Луцькради та в. о. міського голови Григорій Пустовіт.

Член міськвиконкому Ігор Муковоз сказав, що не варто виокремлювати одну категорію дітей, адже у Луцьку є ще діти з малозабезпечених сімей, яким теж потрібна ця пільга.

"Сума на безкоштовне перевезення дітей переселенців невелика, і не думаю, що це буде величезний удар по бюджету, але разом з тим погоджуюсь, що пільгових категорій є багато", – сказав Григорій Пустовіт.

Відтак виконком вирішив забезпечити з 1 вересня до 31 грудня 2017 року безкоштовний проїзд у тролейбусах дітей шкільного віку громадян, які перемістились з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції до міста Луцька.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.08.2017 10:10
Переглядів360
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг