У Луцьку "Автопарксервіс" судиться через евакуатор

КП "Автопарксервіс" вже 4 місяці судиться за розірвання договору щодо наданню послуг із евакуації автомобілів.

Не виконали планові показники щодо доходів КП "Автопарксервіс" – 46,3 %, у грошовому вимірі недовиконання становить 317,8 тисяч гривень. Про це сказав заступник директора департаменту економічної політики Костянтин Патракеєв 17 серпня під час засідання міськвиконкому.

Не вдалось виконати показники за доходами через те, що триває судовий процес щодо розірвання договору щодо надання послуг із евакуації автомобілів та перенесенням відкриття паркувального майданчика на вул. Кривий Вал.

"З листопада 2016 року евакуатор мав працювати і заробляти гроші. Він не працював до квітня цього року, а зараз іде судовий процес чотири місяці, ми вже маємо борг перед ними 84 тисячі гривень – це тільки за евакуатор", – сказав директор підприємства "Автопарксервіс" Сергій Денисенко.

Член виконкому Ігор Муковоз сказав, що "купили евакуатор, який евакуював одне авто і зламався".

"На сьогодні ми винні 100 тисяч гривень, і з бюджету знову підуть кошти невідомо на що, і ніхто не буде винний", – сказав Ігор Муковоз.

Сергій Денисенко сказав, що договір на послуги евакуатора був підписаний ще попереднім керівником. Компанія "Паритет Захід" надала евакуатор, який дійсно евакуював одне авто і став на ремонт.

Член міськвиконкому Ігор Алексєєв поцікавився, чому не можна укласти новий договір з новим евакуатором і за ці кошт погасити борги. На що директор відповів, що це можливо, але він не хоче робити додаткове навантаження на бюджет, адже для цього потрібно буде збільшити штатну одиницю підприємства, яка б працювала на евакуаторі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.08.2017 10:50
Переглядів349
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-02-2018 18-02-2018 17-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг