Скільки львівського сміття везуть до Луцька

Сміття зі Львова на законних підставах до луцьких полігонів не везуть. Це 17 серпня підтвердив під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження директор підприємства "Луцькспецкомунтранс" Валерій Кузьмич.

Питанням поцікавився депутат Андрій Козюра. На це Валерій Кузьмич відповів, що з часу, коли міська рада прийняла рішення відмовляти у такій послузі Львову, сміття не везуть.

"Коли прийняли рішення на сесії про те, щоб львівське сміття і з інших областей не поступало на полігон, то з мого дозволу туди не поступило ні одного кілограма сміття. Люди усі попереджені і знають прекрасно, що якщо попаде сміття – не будуть сильно розбиратися чи з мого дозволу, чи ні. Стоятиме питання, що я не зміг організувати і буду нести відповідальність", - зазначив Валерій Кузьмич.

Він також зазначив, що до нього приїжджали "чотири керівника зі Львова", говорили певні пропозиції, але згоди після кожного з діалогів не було.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.08.2017 20:00
Переглядів463
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг