Луцький виш "заплатить" випускникам, які підуть працювати в школу

Випускники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки матимуть право на отримання одноразової адресної грошової допомоги.

Про це повідомляє відділ молодіжної політики та соціальної роботи вишу.

Одноразова адресна грошова допомога в розмірі п'ятикратного прожиткового мінімуму (1684 x 5 = 8420) надаватиметься випускникам СНУ, які:

  • Навчались за державним замовленням (денна форма навчання).
  • Здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю.
  • Уклали договір про працевлаштування на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах терміном не менше ніж на 3 роки (зразок угоди).

За детальною інформацією для отримання одноразової адресної грошової допомоги певним категоріям випускників можна звертатися до профконсультанта відділу молодіжної політики та соціальної роботи Тетяни Кулик (099 935 11 25).

У разі відмови випускника приступити до роботи, відповідно до укладеного договору про працевлаштування на посаді педагогічного працівника в загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за угодою сторін або з ініціативи працівника протягом трьох років від початку роботи в загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі одержувач допомоги зобов'язаний повернути суму отриманих коштів у вищий навчальний заклад, який здійснював її виплату.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
18.08.2017 16:55
Переглядів1586
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:28
18.08.2017
Викладач
Хай виш краще відпускні викладачам заплатить, потім вікна вставить, комп'ютери купить????????????
17:13
18.08.2017
Насмішили
Хай викладачам зарплати для початку заплатять.
останні новини
22-03-2018 21-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг