Як волинянам отримати біометричний паспорт без великих затримок

Для того, щоб при необхідності отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон без великих затримок, можна дізнатися статус паспорта на сайті Державної міграційної служби.

Серію паспорта треба вводити на українській (або російській) розкладці великими літерами. Сайт оновлюється раз на добу (о 20-21 годині). Перевіряти частіше немає сенсу, – інформує Центр надання адміністративних послуг.

Статус "дані відправлено до центру персоналізації (дата)" означає, що паспорт в черзі на друк на поліграфкомбінаті. Прискорити друк паспорта на поліграфкомбінаті не можна.

Також можна подати звернення в Державну міграційну службу особисто, паперовою поштою, e-mail. Особисті заяви на прискорення видачі паспортів приймають у приймальні Державної міграційної служби за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 9 (з 11.00 год.). У заяві треба вказати ПІБ, дату народження, серію і номер паспорта/свідоцтва про народження, де і коли подавали, терміновий/не терміновий. Обов'язково додати копії квитків, путівок, де було б видно дату від'їзду та імена тих, хто їде за кордон.

Можна написати на гарячу лінію Державної міграційної служби (hotline@dmsu.gov.ua), або зателефонувати за тел. +38 (044) 278-50-30, Skype dms-ua. Чи спробувати подати запит на сторінці Державної міграційної служби в Facebook. Або ж залишити скаргу на Урядовій лінії (тел.1545), де розглядають заяву 10-30 робочих днів.

"Якщо у вас є звичайний закордонний паспорт і є можливість отримати візу, не розраховуючи на непередбачувані терміни, зробіть це", – рекомендують у ЦНАПі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.08.2017 15:55
Переглядів1903
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:16
21.08.2017
українка
зараз будуть дзвонити-писати треба чи ні
останні новини
26-04-2018 25-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг