Імена Луцька: хто творив історію міста (відео)

В рамках відзначення Дня міста з ініціативи управління туризму та промоції міста відбудеться презентація серії відеороликів "Імена Луцька: маленькі спогади з великої історії".

Луцьк — особливе місто. До формування його самобутності протягом віків долучились багато знаменитих особистостей: письменники, науковці, військові, представники влади, духовенства та інших професій, які додали нових барв до історії Луцька. Про багатьох з них Ви вже знаєте, а історії інших могли оминути увагою.

Дізнатись більше про відомих і не дуже персоналій, завдяки яким сформувався образ нашого міста, Ви зможете на презентації серії відеороликів "Імена Луцька: маленькі спогади з великої історії" 25 серпня о 17.00 за адресою вул. Драгоманова, 23. (Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку).

Окрім цього, на відвідувачів чекає цікавий поетичний перфоманс.

Автор відеороликів — Руслана Порицька, керівник театру "Гармидер".

Проект став переможцем Конкурсу соціальних проектів туристичного спрямування, проведеного управлінням туризму та промоції міста Луцької міської ради у партнерстві з Британською Радою в Україні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.08.2017 17:56
Переглядів955
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
08:29
22.08.2017
буде гармидер
А де українці? І яке відношення має до Луцька Порицька? А якщо немає відомих лучан, то нехер робити дибільні ролики.
останні новини
17-03-2018 16-03-2018
Вибір редактора

Рейтинг