Що дарували Луцьку на день народження

Під час офіційних прийомів та святкувань прийнято дарувати подарунки. "Конкурент" вирішив дізнатися що подарували місту на день народження протягом останніх трьох років. У Луцькій міській раді повідомили, що у 2014 році святкування не було. Отже, не було і презентів. А ось у 2015 та 2016 роках місто отримало півсотні дарунків. Переважно це сувенірна продукція, картини.

Усе це майно належить громаді міста та зберігається в адміністративних приміщенням міської ради на вулиці Богдана Хмельницького.

У 2015 роках було 25 одиниць подарунків. Деякі у парній кількості. Наприклад, подарували по дві медалі "Князь Д. Романович. Хелм. 2014", картини "Кам'янець Подільський", два великі келихи "Кам'янець Подільський" та два набори ручок у металево-шкіряному футлярі.

У 2016 році подарунків було 23, презентували кожну одиницю в єдиному варіанті.

Найчастіше дарують картини. На них зображені міста Торунь, Брест, Тернопіль, Гдиня, Кузнецовськ, Житомир, ілюстроване Старе місто Луцька, Луцький замок, Кам'янець-Подільський замок, Острожський замок, брестський вокзал. Також є картина "Природа-ліс" із бурштину.

Дарували й сувенірні тарілки з гербом міста Суми, зображенням Кіпру, петриківським розписом, зображенням міста Запоріжжя.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.08.2017 14:00
Переглядів674
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-02-2018 19-02-2018 18-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг