Луцький ЦНАП отримає 5 мільйонів на реконструкцію та відкриття нових філій

Лариса Карп'як

У Луцькому ЦНАПі планують залучити понад п'ять мільйонів гривень для розширення першого поверху приміщення, підключення електронної черги, створення кол-центру і двох філій.

Міський голова Микола Романюк на засіданні виконкому Луцької міської ради 17 лютого зазначив, що потрібно підшукати приміщення для реалізації цих задумів.

"Протягом місяця треба визначитись з приміщеннями. Варто подивитись, наше комунальне майно щоб побачити де є така можливість, щоб там можна було відкрити ці філії", - сказавРоманюк.

За словами директора ЦНАПу Лариси Карп'як, з часу створення ЦНАПу і до сьогодні потреба територіальної громади в адміністративних послугах значно зросла. .

Посадовець розповіла, що ЦНАП постійно покращує якість надання своїх послуг. Для прикладу, в минулому році був відкритий пункт для іноземців, де вони можуть отримати послугу на англійській чи польській мові.

Як сказала Лариса Карп'як, в місяць за послугами в ЦНАП звертається від 60-ти до 90 іноземців. Також вона додала, що більшість звертається за послугами органів центральної виконавчої влади, за послугами міської ради лише 13%.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.02.2016 10:31
Переглядів541
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-01-2018 22-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг