Власник цукрового заводу в Луцьку хоче мільйон за приниження його честі

Голова спостережної ради ВАТ "Гнідавський цукровий завод" Ярослав Галькевич подав до суду на активіста, голову Волинської обласної організації "Народний рух України" Дмитра Климука.

Через суд Галькевич хоче отримати від активіста 1 мільйон гривень моральної шкоди. Справу розглядатиме Луцький міськрайонний суд 30 серпня. Про це у Facebook повідомив Климук.

Зокрема йдеться про мітинг, який відбувся 22 червня на території цукрового заводу. Як зазначив Ярослав Галькевич, акція "стала засобом для власного піару (Галькевич має на увазі Дмитра Климука, – К.) і сценою для озвучення образ і наклепів на нього, а також подання населенню неправдивої інформації про причини неприємного запаху та роботу біоетанольного заводу". Ярослав Галькевич запевнив, що вся інформація про хімічні реакції, які відбуваються на заводі і які нібито призводять до збільшення захворювань населення, – брехня. Образило голову спостережної ради і гасло, під яким відбувався мітинг: "Галькевич вбиває українців!" Такі дії Климука Галькевич вважає хуліганством.

"Внаслідок дій Климука принижена моя честь, гідність і ділова репутація, а також заподіяно моральну шкоду, яка виразилася в моральних стражданнях та переживаннях, адже Климук принизив мене перед іншими людьми та поширив відомості про мене, які не відповідають дійсності. Крім мене, страждає моя сім′я, моя мати, мої діти і близькі мені люди, які обурені і глибоко переживають", йдеться у позові Галькевича.

Отож, Галькевич просить суд визнати недостовірної інформацію, озвучену Климуком, заборонити йому вчиняти дії, які принижуть честь і гідність Галькевича, спростувати в ЗМІ наклепи й образи щодо Галькевича, а такаж стягнути з Климука 1 мільйон гривень моральної шкоди.


* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.08.2017 09:15
Переглядів2296
Коментарів9
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
23:16
04.09.2017
Доповнення
В Липлянах знаходяться поля фільтрації ( відстійники нечистот з м. Луцька)
23:13
04.09.2017
Верес
Питання не в 1 000 000 гривень, а в тому, що таких виродків , як Климук потрібно ставити в стійло. Саме в житті нічого не зробило ні собі , ні людям і дзявкає за кістки замовників. Таких " політиків" розвелося, як гавна в Липлянах і очевидно до чого це призводить.
03:57
30.08.2017
Постраждалий від дій мафії Галькевича
От же бандит! Окрім того, що грабує, вбиває людей, вирішив ще й так заробити. Він вже мільйонер!!! І далі хоче народ чесний грабувати. Я вже стільки історій про нього наслухався, що сам би свідчив проти нього.
11:05
29.08.2017
Скоро почнуть в суди подавати на бажаючих проїхатись на маршрутному таксі... а то, стоять, "зігують" на зупинках до водіїв))) ...а бідолашний Галькевич, як в тому анекдоті" - ну, ти, сука і обідчивий))) Пи.Си. (сам анекдот) - Коханий, ти образився? Чим я можу залагодити свою провину? Пляшка пива? - Ящик горілки!!! - Ну ти, сука і...
10:34
29.08.2017
Свідомий Коля.
Ярослав Миколайович все правильно робить! У смороді винуватцем є міська рада, яка неспроможна ані побудувати каналізацію до Вересневого, ані контролювати викиди фекалій людьми. А активіст - ган*он, який мусить відповідати за піар в інтересах Палиці.
10:32
29.08.2017
Луцьк
А депутати тільки й можуть, що по відкриттях променів та свят ходити й волати "зрада". Вирішіть проблему поки це не стало екологічним лихом. А за наклепи треба відповідати. За таке посадити на пару років треба, а не лише лям стягнути.
10:28
29.08.2017
Об'єктивно
А що, демократія, ойропа і т.д. дозволяє лити бруд на кожного з трибуни не розібравшись? Винні люди, що злочинно спланували та затвердили будівництво каналізації зі зливом "під ноги населенню". Чому до міської ради не позиваються депутати? Знайшли крайнього? ПіАрасти одні. Працювати нікому.
09:33
29.08.2017
Cвідомий
Галькевич вирішив скосити мільйон на популістах)
09:26
29.08.2017
помогти
Сімї треба..збір коштів постраждалим..
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг