Під Луцьком виявили незаконне будівництво

На Волині скасували містобудівні умови та обмеження щодо житлової забудови.

Про це повідомляється на сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Інспектори Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області перевірили законність видачі містобудівних умов та обмежень сектором містобудування та архітектури Луцької РДА. Зокрема, щодо земельних ділянок під будівництво двох нових багатоквартирних будинків в с. Зміїнець Луцького району.

Йдеться, зокрема, про будівництво житлового комплексу на земельній ділянці площею 1,4 гектара, замовником якого є Волинська прокуратура.

На початку будівництва висотка мала перевищувати чотири поверхи. Проти цього виступили місцеві жителі. Тож прокуратура погодилася будувати 4 поверхи замість 9. Окрім того, забудовник зобов'язувався передати десять квартир у Фонд учасників АТО

У ході позапланової перевірки інспектори ДАБІ встановили, що наміри замовника будівництва, ПП "Пересувна механізована колона № 19", не відповідають містобудівній документації на місцевому рівні. А саме – зазначена забудова відсутня на актуалізованому генеральному плані населеного пункту, а також відсутній детальний план території.

На підставі виявлених порушень були скасовані містобудівні умови та обмеження на дві земельні ділянки в с. Зміїнець, на яких планувалося відповідне житлове будівництво.

Крім того, на замовника наклали штрафні санкції у 101 тис. грн за недопущення посадових осіб ДАБІ на об'єкти будівництва для проведення позапланових перевірок.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.08.2017 10:58
Переглядів2459
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-05-2018 22-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг