До серпневих свят Луцьк прибирали безробітні

Рішенням Луцької міської ради організовано громадські роботи для безробітних, зареєстрованих в Луцькому міському центрі зайнятості.

Фінансування громадських робіт здійснювалася за рахунок коштів бюджету міста Луцька та коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, – інформує прес-служба Луцької міської ради.

Упродовж трьох днів, що передували святам понад 30 безробітних в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки та Парку 900-річчя Луцька косили траву, чистили паркові доріжки, береги водойм, вивозили сміття.

Крім зайнятості на цих роботах, хоча і тимчасових, безробітні отримують заробітну плату та сплачують з неї податки до місцевого бюджету, а громада отримує десятки помічників, що дозволяє утримувати місто в чистоті та порядку.

Співпраця Луцького міського центру зайнятості та місцевої влади в питанні організації громадських робіт для благоустрою міста триватиме і надалі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.08.2017 14:54
Переглядів417
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-05-2018 21-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг