У Луцьку обмежать в’їзд в стару частину міста

Максимум 200 автомобілів можна буде припаркувати в історико-культурній частині міста з шостої ранку до четвертої вечора.

Ліміт на кількість автомобілів, які можна буде паркувати на території Луцького історико-культурного заповідника вирішить проблему "хаотичного" паркування. Про це йшлося на засіданні виконкому 17 лютого.

Директор КП "АвтоПаркСервіс" Олександ Мартинюк розповів, що вони провели круглі столи щодо обговорення парковок і обмеження проїзду в історико-культурну частину міста. Тому в проекті рішення врахували думки людей, які проживають в межах історико-культурного заповідника і які "потерпають" від великої кількості припаркованих автівок у дворах в "базарні дні".

"Якщо буде запроваджено платний в'їзд і парковки, то кількість припаркованих автомобілів зменшиться на 40%", - сказав Олександр Мартинюк.

Також Олександр Мартинюк зазначив, що на сьогодні сама історико-культура частина має можливість розмістити 93 транспортні засоби.

Член виконкому Михайло Щур сказав, що на його думку таке рішення є хибним, адже люди, які торгують на ринку не захочуть одночасно платити за стоянку автомобіля і за місце на ринку, а заплатать лише за парковку і здійснюватимуть торгівлю з припаркованого автомобіля.

"Ми створимо загрозу для розвитку туризму таким чином", - зауважив Михайло Щур.

Голова ГО "Лучеськ" Олег Іванюк сказав, що питання не йде про парковки, а про обмеження проїзду в стару частину міста. Адже, за його словами, всі європейські міста так роблять і таким чином сприяють збереженню історико-культурної спадщини.

Заступник луцького міського голови Сергій Григоренко зазначив, що зараз стоїть питання впорядкування руху транспорту в старому місті. Тому варто, окрім платних парковок, запровадити обмеження на кількість автомобілів, яких з шостої ранку до четвертої вечора повинно бути не більше 200.

Члени виконкому рішення підтримали.

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook.
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.02.2016 12:55
Переглядів381
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:31
17.02.2016
Тарас
Чудова ідея, закрити старе місто від авто і ще б декілька кавярень та затишних закладів відкрити булоб взагалі супер:)
останні новини
Вибір редактора

Рейтинг