"Переглянути рішення!" – невдоволені підприємці зі Старого ринку заполонили залу Луцькради

Невдоволені підприємці з ринку "Центральний", які з 8:00 ранку мітингували під стінами Луцькради, після голосування депутатів ринули в сесійну залу Луцькради з вимогою, щоб депутати переглянули рішення.

"Рішення, а тоді перерва!" – з такими словами підприємці зі Старого ринку зайшли в сесійну залу, де тривала сесія Луцької міської ради.

В той момент, коли в.о. міського голови Григорій Пустовіт оголосив перерву, підприємці заблокували вихід із сесійнї зали, сказавши, що не випустять, поки їхнього рішення не переглянуть.

"Горгуту дорогу! Переглянути рішення!" – вигукували вони.

Підприємці в сесійній залі нікого не випускають і просять депутатів повернутись на свої місця і почати голосування.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.08.2017 12:08
Переглядів1050
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
15:41
30.08.2017
Алекс
Депутати за лучан?Ринок залишіть в спокої,краще допоможіть його моднрнізувати.Ви подивіться які персонажі там розкручують-Була,Петрончук...люди не вірте їм.
12:51
30.08.2017
ПІДПРИЄМЕЦЬ
Шановні колеги підприємці блокування міської ради це малоефективний спосіб підприємці-депутати сьогодні роблять спробу рейдерськи віджати ринок. У кожного з цих дупутатів свої інтереси хтось планує там будівництво, хтось хоче щоб на їх торгівельні площі які пустують прийшли підприємці, хтось бореться за потенційних клієнтів з старого ринку хтось голосує просто за якусь вигоду…. ДОСИТЬ!!!! В ПЕЧІНКАХ ЦІ ПОСТІЙНІ ТОРГИ ЗА МІСЦЕ РОБОТИ!!! ПОТРІБНО БЛОКУВАТИ І ЇХ БІЗНЕС БУРАТІНА, ФАРМАЦЕВТІВ, БУДІВНИЦТВА ЗАКЛАДИ ТОРГІВЛІ ХАЙ НА ВЛАСНІЙ ШКУРІ ПОБАЧАТЬ ЯК НАМ ЗАРАЗ ЗАЛИШИТИСЬ БЕЗ КУСКА ХЛІБА!!!!!
12:19
30.08.2017
лучанка
ніяких переглядань, скільки можна... давно треба було це питання вирішити, бо з такими темпами Луцьк ніколи не стане туристичним містом(((
останні новини
18-02-2018 17-02-2018 16-02-2018
Вибір редактора

Рейтинг