Бандирма, Ліппе, Бартошице та Волноваха: нові міста-друзі Луцька

Список міст-партнерів Луцька поповнився чотирма містами за 2015 рік.

Партнерами обласного центру Волині стали міста Бандирма (Турецька Республіка), Край Ліппе (Федеративна Республіка Німечинна), Бартошице (Республіка Польща) та Волноваха (Донецька область). Про це йдеться у звіті Миколи Романюка за 2015 рік.

З містом Бандирма Луцька міськрада підписала Меморандум про співпрацю у січні.

25 лютого підписали Меморандум про співпрацю з Волновахою Донецької області.

"Підписання цього документу стало проявом підтримки лучан усім жителям Донецької та Луганської областей, де сьогодні відбуваються військові дії та виразом єдності і соборності нашої держави", – йдеться у звіті.

Між Луцьком і Краєм Ліппе з метою поглиблення співробітництва було підписано Угоду про партнерство 6 вересня.

Також 25 серпня Луцьк та Бартошице у результаті кількарічної співпраці між навчальними закладами підписали Меморандум про співпрацю у сфері культури, освіти, молодіжної політики, економіки та місцевого самоврядування.

У поточному році міська влада планує налагодити контакти з містами в країнах-членах Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Угорщина і Словаччина) та встановити партнерські зв'язки з румунським містом Алба-Юлія.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.02.2016 15:32
Переглядів346
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-01-2018 16-01-2018
Вибір редактора

Рейтинг